Koszulki na Karty

Cześć!
Od paru dni obserwuje waszą stronę, szczerze się zastanawiam czy nie zjawić się na najbliższym spotkaniu i zobaczyć jak to wygląda no i naszła mnie taka myśl że mogę wziąć coś swojego( jeżeli ktoś by chciał) a jako że w planszówki gram od niedawna (2 miesiące) to na stanie posiadam jedynie Arkham Horror, Posiadłość Szaleństwa i Chaos w starym świecie (wszystko na razie tylko podstawki) a teraz do rzeczy czy mógłby mi ktoś polecić jakieś koszulki do kart wiecie żeby rozmiar pasował, nie sklejały się itd. I takie pytanie w czym nosicie żetony tego jest cała masa ;P

Komentarze

Sposób wyświetlania komentarzy

Wybierz preferowany sposób wyświetlania komentarzy i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.
Obrazek użytkownika Skarga
Skarga
czw., 18/10/2012 - 18:40

Żetony najlepiej nosić w pudełkach na śrubki/akcesoria wędkarskie w sklepie typu Praktiker, Casotrama, Bricko Depot. Tak to wygląda u mnie:
http://oi40.tinypic.com/33vj339.jpg

Koszulki dzielą się rozmiarami i jakością. Osobiście kupuję najtańsze, w przeciwnym wypadku można sobie np. podwoić koszt zakupu gry i cała zabawa mija się z celem...
Do większości produkcji pasuje standard ccg 9,4 x 6,9 cm ale w zależności od firmy może się różnić o kilka milimetrów w tą czy w tą. Są też inne formaty, co zresztą wiesz bo w samym Chaosie są 2 rozmiary.

Na spotkanie zapraszamy. Chaos jest u nas bardzo Popularny, a Posiadłość i Arkham pod wodzem Rzabcia również zdobywa sumiennie coraz więcej entuzjastów :)

Dodaj nowy komentarz

CAPTCHA
Udowodnij, że nie jesteś złym botem.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.