Mistrzostwa Polski w Qwirkle

W imieniu ciągle powstającej Fundacji Zagrajmy chciałabym zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski w Qwirkle.

Mistrzostwa będą odbywały się dwuetapowo - najpierw przeprowadzimy eliminacje w różnych miastach na terenie całej Polski (przy okazji większych i mniejszych konwentów planszówkowych), a następnie w Poznaniu na Targach Hobby odbędzie się finał. W finale będą mogli wziąć udział zdobywcy dwóch pierwszych miejsc z każdego turnieju eliminacyjnego.

W Poznaniu eliminacje odbędą się dwukrotnie - 21.04. podczas Wielkiej GRAndy III w MDK nr 1 w Poznaniu oraz na Targach Hobby 27.10. na terenie MTP.

Natomiast pierwsze eliminacje odbędą się już 31.03. we Wroclawiu podczas Gratislavii. Jeśli więc ktoś się wybiera pograć, tym bardziej zapraszamy do wzięcia udziału.

Jest bowiem o co powalczyć. Zdobywcy pierwszych 3 miejsc w eliminacjach zostaną nagrodzeni grami planszowymi, natomiast finaliści będą walczyć o nagrody pieniężne o łącznej wysokości 3.000 zł.

O tak atrakcyjne nagrody zatroszczył się polski wydawca gry Qwirkle - G3.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.zagrajmy.org/qwirkle Strona jest wprawdzie jeszcze dość uboga, ale znajdują się na niej wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Mistrzostw, w tym regulamin.

Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszam.

Komentarze

Sposób wyświetlania komentarzy

Wybierz preferowany sposób wyświetlania komentarzy i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.
Obrazek użytkownika idha
idha
śr., 28/03/2012 - 12:26

Serdecznie zapraszamy :)

Dodaj nowy komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
CAPTCHA
Udowodnij, że nie jesteś złym botem.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.