Bard przy ul. Ratajczaka zamknięty

Informację otrzymałam od obsługi Barda. Myślę, że jest dość istotna:

Niniejszym informuję, iż od dnia 24.05 nasz sklep na ulicy Ratajczaka 32 zostaje przeniesiony do sklepu na św. Marcinie 41.

Asortyment pozostanie ten sam.

Rejven

Komentarze

Sposób wyświetlania komentarzy

Wybierz preferowany sposób wyświetlania komentarzy i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.
Obrazek użytkownika BEBZ
BEBZ
czw., 20/05/2010 - 19:03

Właśnie nie bardzo rozumiałem istnienie tego drugiego Barda w Poznaniu, znaczy tego na Ratajczaka. Obydwa sklepy dzieliła odległość zaledwie ~200 m. i obydwa posiadały w swoim asortymencie planszówki. No chyba, że jeden nie posiadał tytułów, które miał drugi, to wyjaśnia sprawę, ale nie do końca - przecież można to było sprzedawać w jednym sklepie. Parę Bardów w Poznaniu faktycznie by się przydało, ale rozrzuconych po całym mieście, a nie dwa obok siebie...

Obrazek użytkownika idha
idha
czw., 20/05/2010 - 19:09

Hmm... Z jednej strony masz rację, ale z drugiej strony - czy klient "z ulicy", który nie orientuje się w świecie sklepów planszówkowych, zauważy istnienie schowanego w podwórzu, a do tego źle oznakowanego Barda na św. Marcinie? Być może stąd to "rozdwojenie" - sklep dla graczy (głównie batlowców, żeby było miejsce na naukę gry, rozegranie bitwy i turnieje) oraz dla "ludzi". Ale widać powodzi się coraz gorzej, konkurencja rośnie...

Obrazek użytkownika BEBZ
BEBZ
czw., 20/05/2010 - 19:17

Może i racja, ale i tak taka polityka byłaby dla mnie dziwna... Nie lepiej przenieść jednego sklepu do jakiegoś lepszego i bardziej 'odnajdowalnego' miejsca? ;) A co do tej konkurencji, to nie wydaje mi się, żeby ona była znowu taka silna. Bo co mamy w Poznaniu? Cube na Katowickiej (plus dwa stoiska w centrach handlowych), ale tam ceny są porównywalne do tych w Bardzie, a asortyment planszówkowy mniejszy. Potem jest jeszcze Kawroz, dwa stoiska w centrach handlowych (przynajmniej o tylu ja wiem...) - tutaj mamy dużo tytułów, ciekawe ceny i atrakcyjne promocje. No i jest jeszcze Wilczek, raczej zapomniany już przez wszelakich fanów planszówek i RPG ;) (jednak jest to tylko wyłącznie moja opinia). Także, wielkiej konkurencji nie ma, jedynymi cenowymi konkurentami mogą być chyba tylko sklepy internetowe, ale to już chyba inna liga ;)

Obrazek użytkownika DJCrovley
DJCrovley
czw., 20/05/2010 - 19:41

Okreslenie 'dziwne' bardzo dobrze pasuje do tego co robi bard. :P

Obrazek użytkownika Nikoś
Nikoś
sob., 22/05/2010 - 19:16

W jednym sklepie były bitewniaki i chyba inne kolekcjonerskie, a w drugim tylko planszówki. Teraz planszówki się przenoszą.

@down: ale to jakieś pojedyncze sztuki, które chcieli wypromować pewnie. Taki typowo planszówkowy był na Ratajczaka.
http://www.bard.pl/?act=show&cId=shops&sId=shops_poznan&l=pl

Obrazek użytkownika BEBZ
BEBZ
sob., 22/05/2010 - 21:39

@nixnicky
Nie mogę się z Tobą zgodzić ;) Planszówki były na św. Marcinie, jak i na Ratajczaka.

@up
No niestety, ale nadal się nie mogę z Tobą zgodzić ;) Może i faktycznie zdjęcia tego nie oddają, ale tu i tu był (raczej) ten sam asortyment. Byłem dość częstym bywalcem Barda, dość często tam również robiłem zakupy. Każdą planszówkę jaka teraz mi przychodzi na myśl, kupiłbyś i tu, i tu.

Dodaj nowy komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
CAPTCHA
Udowodnij, że nie jesteś złym botem.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.