ALIBI - GRAMAJDA

22 January 2018, poniedziałek 19:30 do Tuesday 00:45

35 tygodni 19 godzin temu
o 18:30

Alibi Club, Poznań, Niepodległości 8 (wejście od Taylora)

Zdjęcia i filmy z tego spotkania:

Dodaj własne zdjęcia lub film.

Zapraszamy stałych bywalców i nowe twarze, doświadczonych i tych, którzy znają tylko Monopoly i Chińczyka. Na poniedziałkowych spotkaniach w Alibi udostępniamy gry stowarzyszenia, ale zachęcamy także do przynoszenia własnych. Większość gier jest zazwyczaj tłumaczona tuż przed rozgrywką. W razie wątpliwości/sugestii piszcie śmiało – na pewno pomożemy!
Zalogowani użytkownicy mogą planować rozgrywki z wyprzedzeniem. Pamiętajcie, że to tylko kilka z wielu tytułów dostępnych na każdym spotkaniu.

Komentarze

Sposób wyświetlania komentarzy

Wybierz preferowany sposób wyświetlania komentarzy i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.
Obrazek użytkownika Lila
Lila
Sun, 21/01/2018 - 20:56

Hej wszystkim gramajdowiczom! Robię projekt na zaliczenie z angielskiego na temat "jakiejkolwiek grupy poznaniaków, która ma ze sobą cokolwiek wspólnego" i doszłam do wniosku, że fajnie byłoby napisać o osobach lubiących grać w planszówki. Czy ktoś z Was reflektowałby się na opowiedzenie mi, choćby w paru słowach, o swoich doświadczeniach ze spotkaniami, atmosferze etc.? I czy mielibyście coś przeciwko, gdybym pojawiła się na jutrzejszym spotkaniu, by sama spróbować grania w Waszym doborowym towarzystwie? Dawno już jakoś w nic nie grałam, więc nie wiem, jakby mi poszło, ale w każdym razie entuzjazmu mi nie brak. :)

Z góry dzięki za odzew. :)

Obrazek użytkownika andrzejk
andrzejk
Sun, 21/01/2018 - 23:37

Wpadaj, na pewno będą chętni do gry. Gry zazwyczaj są wybierane spontanicznie jak zbierze się parę osób, wystarczy powiedzieć, że chętnie zagrasz. Najlepiej przyjść około 18, dużo gier się wtedy zaczyna.

Obrazek użytkownika Yog
Yog
pon., 22/01/2018 - 18:49

Pierwszy!

Obrazek użytkownika andrzejk
andrzejk
pon., 22/01/2018 - 21:59

od końca? ;-)

Dodaj nowy komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
CAPTCHA
Udowodnij, że nie jesteś złym botem.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.