ALIBI - GRAMAJDA

14 listopad 2016, poniedziałek 18:30 do Tuesday 00:45

5 lat 39 tygodni temu
o 17:30

Alibi Club, Poznań, Niepodległości 8 (wejście od Taylora) http://www.alibiclubpoznan.pl

Zdjęcia i filmy z tego spotkania:

Dodaj własne zdjęcia lub film.

Na poniedziałkowych spotkaniach w Alibi udostępniamy gry stowarzyszenia, ale zachęcamy także do przynoszenia własnych. Większość gier jest zazwyczaj tłumaczona tuż przed rozgrywką. W razie wątpliwości/sugestii piszcie śmiało – na pewno pomożemy!
Zalogowani użytkownicy mogą planować rozgrywki z wyprzedzeniem. Pamiętajcie, że to tylko kilka z wielu tytułów dostępnych na każdym spotkaniu.

WSTĘP WOLNY!

Komentarze

Sposób wyświetlania komentarzy

Wybierz preferowany sposób wyświetlania komentarzy i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.
Obrazek użytkownika Komimasa
Komimasa
pon., 14/11/2016 - 12:13

Niestety nie uda mi się dziś wpaść. Mam nadzieję, że odbiję to sobie za tydzień:)

Obrazek użytkownika rzabcio
rzabcio
pon., 14/11/2016 - 12:28

Komimasa: To niedobrze, miałem na dzisiaj kolejny kosmos, czyli "Impuls". :)

Amadeusz: Mam dzisiaj Agricolę, chętnie wytłumaczę i być może zagram, dajcie proszę znać, czy będziecie. :)

Obrazek użytkownika Amadeusz
Amadeusz
pon., 14/11/2016 - 16:27

Nadmiar obowiązków... Dzisiaj odpadamy :(

Obrazek użytkownika Pyra
Pyra
pon., 14/11/2016 - 20:31

Witam:) spontaniczne zapytanie, kogoś kto nigdy nie uczestniczył w takich spotkaniach przy grach. Można jeszcze do Was dziś dołączyćO ile trwają dziś rozgrywki?jeśli tak, to o której najlepiej się"wstrzelić"lub o której planujecie rozpącząć rozgrywkę (nie wiem, czy to kilka rozgrywek róznych gier przy różnych stołach i zawsze jakoś da się wstrzelić w początek?). Z gier posiadam niestety chyba nie takie w które ktoś chciałby pograć: uno, scrabble lub szachy;) ale chętnie poznam nowe.Pozdrawiam grających

Obrazek użytkownika Yog
Yog
wt., 15/11/2016 - 01:01

Dzięki za dwie fajne gry w eurobetony, trochę mnie zmogło przy drugiej, ale szliśmy łeb w łeb, więc challange i przyjemnośc była na poziomie :)

Obrazek użytkownika Komimasa
Komimasa
wt., 15/11/2016 - 08:28

Spotkanie jest od 17:30 tak jak stoi napisane, czyli w chwili, w której już to pisałaś, nikt nie mógł odpisać.

Zależy ile osób przyjdzie ale generalnie jest rozłożonych kilka i więcej gier naraz. Najlepiej przyjść na początek koło 18, ewentualnie przed 20, jak kończą pierwszą grę. Potem może się niestety zdarzyć tak, że wszędzie już ktoś gra, a ostatnio królują większe tytuły na 2h około, więc też lipa jak się wtedy ktoś by wstrzelił. Ja zacząłem chodzić i nie żałuję. Można też założyć rozgrywkę, jeśli chce się zagrać w coś konkretnego i szuka się do tego ludzi.

Obrazek użytkownika rzabcio
rzabcio
śr., 16/11/2016 - 15:15

Pyra: To Ty doszedłeś do ostatnio tak dość późno? Jeśli tak - przepraszamy, że być może zostałeś dość chłodno przyjęty, ale jak wspomniał Komi, dość problematyczne jest przerwanie partii, by kogoś przyjąć, im wcześniej się przyjdzie, tym większy wybór w dołączeniu do jakiejś rozgrywki. :) Osobiście byłem tak wciągnięty w knowania w renesansowej Europie, że zauważyłem Cię dopiero, gdy dosiadłeś się do jednego ze stolików.

Ani Uno, ani Scrabble, czy szachy się u nas nie pojawiają, ale w siatach są inne ciekawe, jeśli nie ciekawsze tytuły. Nic nie trzeba przynosić, a ponieważ rotacja planszówek jest tak duża, rzadko zdarza się, że wszyscy grający znają daną grę, więc bardzo często i tak zasady są tłumaczone - nie trzeba się przejmować ich nieznajomością. :)

Dodaj nowy komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
CAPTCHA
Udowodnij, że nie jesteś złym botem.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.