ALIBI - GRAMAJDA

17 październik 2016, poniedziałek 17:30 do poniedziałek 23:45

5 lat 43 tygodnie temu
o 17:30

Alibi Club, Poznań, Niepodległości 8 (wejście od Taylora) http://www.alibiclubpoznan.pl

Zdjęcia i filmy z tego spotkania:

Dodaj własne zdjęcia lub film.
Na poniedziałkowych spotkaniach w Alibi udostępniamy gry stowarzyszenia, ale zachęcamy także do przynoszenia własnych. Większość gier jest zazwyczaj tłumaczona tuż przed rozgrywką. W razie wątpliwości/sugestii piszcie śmiało – na pewno pomożemy!

Zalogowani użytkownicy mogą planować rozgrywki z wyprzedzeniem. Pamiętajcie, że to tylko kilka z wielu tytułów dostępnych na każdym spotkaniu.

WSTĘP WOLNY!

 

Komentarze

Sposób wyświetlania komentarzy

Wybierz preferowany sposób wyświetlania komentarzy i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.
Obrazek użytkownika rzabcio
rzabcio
Sun, 16/10/2016 - 10:35

Co powiecie na Leaving Earth? Jeśli będzie chęć w narodzie możemy od razu z dodatkiem. Będę standardowo krótko przed 18.

Obrazek użytkownika andrzejk
andrzejk
pon., 17/10/2016 - 22:18

udalo sie zagrac? ja chetnie zagram za tydzien :-)

Obrazek użytkownika Komimasa
Komimasa
wt., 18/10/2016 - 11:21

Dziękuję za grę! Bardzo miło było znowu Was wszystkich spotkać. Wielkie dzięki Rzabcio za tłumaczenia no i oczywiście za grę.
Najpierw poszło Szczęść Boże i przepychanie się na torze wykonywania górniczych akcji czy wybierania transportu, a potem jeszcze cięższe Euro w postaci Panamax. Niby nie moje klimaty, a bawiłem się świetnie.
Właściwie chyba bawiłem się tak dobrze przy Panamax, bo raz, ze mieliśmy fajną ekipę, a dwa gra niby euro, ale klimat bardzo dobrze oddany, a też nie brakuje interakcji. Naprawdę mało co, a bym nie wypłacił na koniec tych dywidendxd Najlepsza akcja była pod koniec jak dwa wielkie statki przepłynęły cały kanał w ciągu jednej tury, bo zależało na tym trzem osobom naraz. Taka współpraca to ja rozumiemxd
Gra wydaje się trudna, a rzeczywiście bierze się albo kontrakt, albo się rusza statki, no tylko ważne jest, które. Także jednym słowem nie taki diabeł straszny, jak go malują.
Choć trochę tego możdżenia było i faktycznie jako ostatni wyszliśmy z Alibi, ale to też jest na swój sposób wyjątkowe. Przypomina mi się od razu, jak ludzie siedzieli do bitej 12 a nawet trochę po, by skończyć tytuł.

Jak widziałem na stołach królowały euro, ale znalazło się też miejsce na Blood Rage'a.

Świetnie spędzony wieczór, pozdrawiam.

Obrazek użytkownika rzabcio
rzabcio
wt., 18/10/2016 - 12:47

andrzejk: nie, nie udało się odpalić niestety w LE. Jasne, możemy zagrać, chociaż Tobie się chyba nie spodoba. :P Ale spróbować warto.

Komimasa: również dzięki za rozgrywkę, dobrze się grało w obydwa tytuły. To co? Następnym razem znowu jakieś średnio-ciężkie euro? Na przykład Terraformacja Marsa. :P

Obrazek użytkownika Anna - Imi
Anna - Imi
śr., 19/10/2016 - 18:09

Chciałam bardzo podziękować za poświęcony czas. Bardzo miło spędzony wieczór^ Postaram się jeszcze zajrzeć i spróbować czegoś innego. Ale w samych górników czy panamę z pewnością chętnie zagram za jakiś czas, bo znam już zasady ( zwłaszcza do Panamax, górnicy mieli krótkie zasady^).

Obrazek użytkownika Komimasa
Komimasa
śr., 19/10/2016 - 22:19

Jasne, Rzabcio, z przyjemnością zagram. Acz za tydzień myślę nad czymś mniej euro ale też zobaczymy, jak będą chętni i czas. Zawsze można pyknąć w dwa tytuły:)

Obrazek użytkownika rzabcio
rzabcio
Sun, 23/10/2016 - 21:59

No, jak chcecie mniej euro, to Terraformacja też pasuje, bo to w sumie hybryda. :)

Dodaj nowy komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
CAPTCHA
Udowodnij, że nie jesteś złym botem.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.