GRANAT - V Poznański Festiwal Gier Planszowych

17 październik 2015, sobota 10:00 do niedziela 18:00

6 lat 49 tygodni temu
o 10:00

Międzynarodowe Targi Poznańskie,

Zdjęcia i filmy z tego spotkania:

Dodaj własne zdjęcia lub film.

Piąty już Granat zacznie się za 10 dni! Impreza będzie trwała dwa dni: w sobotę w godzinach 10:00-20:00 i w niedzielę w godzinach 10:00-18:00. W programie oczywiście gry, gry, gry i trochę gier na dokładkę ;) Oprócz wypożyczalni na z górką 300 tytułów (w tym kilka pachnących jeszcze farbą drukarską Essenowych nowości) przygotowaliśmy turnieje, miniturnieje, wyzwania i konkursy. Na szczególną uwagę zasługują Eliminacje do Mistrzostw Polski w Neuroshimę Hex (w sobotę od 14:00), Kampania (zbieranie punktów za wykonywanie wylistowanych zadań, by później wspomniane punkty wymienić na upatrzone nagrody) oraz wielki pojedynek dwóch masek - Tikal vs Mexica.
Wszystkie atrakcje oraz zasady wstępu są opisane na stronie wydarzenia: http://www.zagrajmy.zz.mu/granat2015-pazdziernik/ . W razie pytań piszcie, chętnie odpowiem :)

Komentarze

Sposób wyświetlania komentarzy

Wybierz preferowany sposób wyświetlania komentarzy i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.
Obrazek użytkownika tralek
tralek
pt., 16/10/2015 - 23:53

Sklep CD Projektu (https://cdp.pl) gdzie są m.in. planszówki i karcianki, niektóre nawet w bardzo dobrych cenach np. ZERO czy Steam Park, z okazji PGA przez cały obecny weekend oferuje wszystkie formy dostawy ZA DARMO!

PS: Korzystajcie póki można bo kolejna taka okazja na zakup planszówek bez kosztów wysyłki będzie najszybciej pewno na dzień darmowej dostawy, który przypada na dzień 1 grudnia 2015 w tym roku.

Dodaj nowy komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
CAPTCHA
Udowodnij, że nie jesteś złym botem.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.