Festiwal Gier Planszowych w Brzegu

31 January 2009, sobota 11:00 do niedziela 19:00

14 lat 17 tygodni temu
o 10:00

Brzeg

Zdjęcia i filmy z tego spotkania:

Dodaj własne zdjęcia lub film.

Pierwszy konwent w Nowym Roku!

Słuchajcie, słuchajcie! W dniach 31 stycznia - 1 luty 2009 w Brzegu (niedaleko Wrocławia) odbędzie Festiwal Gier Planszowych, na który serdecznie Was wszystkich zapraszamy.

Po co nam „kolejny” konwent?

Po pierwsze: chcemy zarazić naszą pasją cały Brzeg, ponieważ – możecie wierzyć lub nie – wciąż jest tu kilka osób nie grających w planszówki (a na Pionek czy Gratislavię trudno je wyciągnąć).

Po drugie: przejęliśmy władzę w mieście i grzechem byłoby tego nie wykorzystać. Nasz festiwal odbędzie się pod oficjalnym patronatem Burmistrza Miasta Brzegu, który do naszych celów udostępnił nam – uwaga! – ratusz miejski wraz z jego okazałą Salą Stropową. To chyba pierwszy konwent planszówkowy organizowany w tak niezwykłym miejscu.

Po trzecie: planszówek nigdy za wiele. Nie zamierzamy oczywiście konkurować z Pionkiem czy Gratislavią, ale mamy nadzieję, że - podobnie jak w przypadku tamtych konwentów - planszówkowy festiwal w Brzegu stanie się okazją do spotkania ze znajomymi z forum i miłośnikami gier planszowych z całej Polski.

Co będzie?

Oczywiście jak zwykle konkurs fryzjerstwa, wystawa psów rasowych i gala boksu zawodowego… A do tego kilkaset planszówek, stoły do Carroma, konkursy z nagrodami, stoiska czołowych polskich dystrybutorów i świetna planszówkowa atmosfera. Słowem - wszystko to, co tygrysy lubią najbardziej. Mocno zależy nam jednak na tym, aby nie zabrakło najważniejszego - czyli Ciebie.

PAMIĘTAJ: Planszówkowy desant na Brzegu już 31 stycznia!

Wkrótce wrzucimy tu dodatkowe informacje dojazdowo / noclegowo / organizacyjne.

Na razie zarezerwujcie sobie po prostu weekend z 31 stycznia na 1 lutego 2009

Potrzebne informacje na blogu Ryslawa:
http://transplanszowki.blogspot.com/search/label/spotkania

Komentarze

Dodaj nowy komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
CAPTCHA
Udowodnij, że nie jesteś złym botem.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.