nowy feature "podobają ci się awatary w nagłówku?:"

Postanowiłem zrobić eksperyment z zamieszczaniem formularza wyboru własnych preferencji odnośnie tego co widać na stronie.
Tak więc w nagłówku pojawił się taki formularz i można podzielic sie swoja opinią. Nie ma przycisku zatwierdz/ok/zapisz/cokolwiek bo zmiana jest zapisywana w locie w ciągu sekund i nic nie stoi na przeszkodzie aby w dowolnym momencie kliknąć cos innego.
Wiele osób musi najpierw stworzyc sobie taką mozliwośc poprzez kliknięcie przycisku, który widza w tym samym miejscu
"Głosy" są zapisywane i za jakiś czas mogę zamieścić podsumowanie wyników (tylko dobrze jak by było co pokazywac najpierw, bo narazie kiepsko ;d)

Komentarze

Sposób wyświetlania komentarzy

Wybierz preferowany sposób wyświetlania komentarzy i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.
Obrazek użytkownika Yog
Yog
śr., 03/07/2013 - 21:19

Miałem także dopisać, że ten stuff można pewno zacząć utylizowac na potrzeby widoczności elementów strony w zależności od preferencji każdego konta. chociąz przyznam się, że juz próbowałem i pierwszy rzut oka nie pomógł xD

Obrazek użytkownika Yog
Yog
Sun, 07/07/2013 - 00:00
btw, wiedzieliście, że w swojej edycji konta na samym dole możecie sami zdecydować czy blok wyświetlać czy nie? ;)
Obrazek użytkownika Yog
Yog
wt., 16/07/2013 - 00:23

uwyga uwyga, zestawienie decyzji użytkowników zestawione!
http://www.gramajda.pl/ankieta !
tak więc meeple oficjalnie przeżywają, ale myslę, że bardzo dobrze się stało, że kto chce oglądac strone w czystrzym wymiarze, może z nich zrezygnować.

Obrazek użytkownika Neiti
Neiti
wt., 16/07/2013 - 00:37

Oj nie wiem, czy nie wystarczyłoby 10 za 5 przeciw, a tak z imion pocisnąłeś, nie każdy może być z tego zadowolony :P Mi się karki z twarzami podobają, pamiętam, w jak histeryczny śmiech wpadłam ujrzawszy je po raz pierwszy.... :)
Jestem tylko zdziwiona niską frekwencją, naprawdę niewielu osobom chciało się dokonać tytanicznego wysiłku i kliknąć na tak lub nie. Może brakowało opcji "wsjo rawno", z pewnością część mogła przeoczyć, ale i tak malutko, biorąc pod uwagę ile jest kont na Gramajdzie.
I jeszcze pisemna pochwała za możliwość wyłączenia tej opcji - głosowanie głosowaniem, ale nie każdy musi chcieć oglądać nasze uśmiechnięte japy przy każdej wizycie na Gramajdzie :P Dobra robota Yog :) Super, że na coś takiego wpadłeś i chciało Ci się wprowadzić to w życie :)

Obrazek użytkownika Komimasa
Komimasa
wt., 16/07/2013 - 02:13

To chyba nie do końca tak. Ja np jak tylko zobaczyłem kliknąłem podobają i nawet to mi się u góry wyświetlało z zaznaczoną w właściwym miejscu kropeczką, a jak widać mojego głosu nie ma co najpewniej oznacza, że znów pokonała mnie technikaxd

Obrazek użytkownika Yog
Yog
wt., 16/07/2013 - 09:51

no tak, rzeczywiście ktos mógłby się obrazić, ale to i tak było jawne, wystarczyło zobaczyc do profilu.
A w sumie to fakt, da się ukryć kto jak głosował. Szczęśliwi ci, którym chce wchodzić się na strona co pare godzin i widzieli ;D

Wiesz Komi, wydawało mi się, że ciebie gdzieś tam widziałem, ale fakt, opcji w profilu zaznaczonej juz nie masz. Technomagik

Dodaj nowy komentarz

CAPTCHA
Udowodnij, że nie jesteś złym botem.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.