Koszulki Gramajdowych Rozjaśniaczy Zasadowych

Ogólnie
Jakiś czas temu organizowaliśmy akcję drukowania koszulek dla tłumaczących gry gramajdowiczów. Ideą było, by na wydarzeniach planszówkowych koszulka była widoczna w tłumie ludzi i nie pozostawiała wątpliwości kogo zapytać o zasady. Oczywiście koszulka jest w miarę neutralna i może być noszona także poza imprezami. :)

Dla kogo koszulka? Dla każdego! Kilka osób już posiadających koszulkę narzekało na fakt jej blaknięcia, inni schudli lub wręcz przeciwnie :P kilka osób doszło do ekipy rozjaśniaczy, więc pewnie chętnie sobie zamówią. Wcale jednak nie trzeba być rozjaśniaczem - być może znajdą się też tacy, którzy po prostu chcieliby mieć taką koszulkę - bo oczywiście nie trzeba być tłumaczącym na imprezach, by sobie zakupić. :) Ważne jest jednak, żeby nie pojawiać się w koszulce na imprezach planszówkowych, chyba, że ma się ochotę wyjaśniać gry. ;)

Projekt i szczegóły
Kto widział "rozjaśniacza" na którejś imprezie w akcji ten wie, jak koszulka wygląda.
Kto nie widział - poniżej link do projektu:

https://dl.dropbox.com/u/97775/gramajda/koszulka.png

koszulka.png

Autorem projektu jest Marek 'edrache' Rutkowski.

Chcemy zamówić koszulki z tej samej firmy, która robi grajdołkowe, bo są już sprawdzone: http://abovo.pl/. Tabelę rozmiarową zamieścił kiedyś Demnogonis tutaj: http://www.gramajda.pl/sites/default/files/tabela-rozmiarow-koszulek-sg2...

Cena
Przy założeniu, że zamówimy najmniejszą możliwą liczbę koszulek, czyli 10 sztuk, cena jednej koszulki wyniesie wówczas 40 zł.

Niestety ponieważ głównym celem koszulek jest zamówienie ich przed Pyrkonem, ważne jest, by ewentualni chętni zdecydowali się jak najszybciej. Listę chcemy zamknąć w poniedziałek, można więc zapytać o szczegóły na spotkaniu w Alibi i lub wysłać maila do mnie rzabcio@gmail.com, lub zadzwonić 501649677.

Komentarze

Sposób wyświetlania komentarzy

Wybierz preferowany sposób wyświetlania komentarzy i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.
Obrazek użytkownika scoker
scoker
pt., 08/03/2013 - 14:57

Jedna dla mnie:)

Obrazek użytkownika ARTI
ARTI
sob., 09/03/2013 - 18:26

Ja zamawiam dla 1 koszulkę dla Michała - rozmiar "męska M"

Obrazek użytkownika rzabcio
rzabcio
śr., 13/03/2013 - 15:48

Niestety wstrzymamy się na razie z koszulkami. Mamy bardzo mało zamówień - nie przekroczyliśmy limitu. Niniejszy wątek pozostaje jednakże otwarty, zamówimy koszulki, jeśli zbiorą się chętni. :)

Obrazek użytkownika Aftar
Aftar
sob., 16/03/2013 - 10:36

ja i iga po jednej, tylko nie znam rozmiarów :D

Dodaj nowy komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.
CAPTCHA
Udowodnij, że nie jesteś złym botem.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.