Ułatwione planowanie powtarzających się spotkań

Ci z Was, którzy kiedykolwiek zakładali spotkanie, wiedzą, że do góry formularza jest coś takiego:

a linki te wypełniają formularz spotkania tam gdzie dane nie ulegaja zmianie, ponieważ dobrze jest jeśli wszystko jest wypełnione kompletnie i poprawnie, choćby po to aby dokładnie było wiadomo gdzie i kiedy należy dotrzeć. Bez tego, ciągłe pilnowanie wklepywania tych danych jest poprostu męczące. 

Do tej pory, w menu były tylko dwie pozycje, spotkania w alibi i siata, ale teraz, każda osoba zakładająca spotkanie może je oznaczyć "jako wzór" poprzez zawartość rozwijalnej grupy "Cykliczność spotkania" na formularzu planowania spotkania. 

Ułatwi to wklepywanie tylko paru osobom (mam nadzieje, że czytają tą sekcje dyskusji), ale mam nadzieje, że wszyscy na tym skorzystamy, gdy spotkania będą mieć pełniejsze informacje. 

Poza tym jest to swego rodzaju finalizacja dawnego projektu cyklicznych spotkań, które miały nas organizować na różne zabawy czy cele. 
Jedno co w tej gesti jeszcze pozostaje, to jakiś fajny bloczek z obrazkiem i opisem na temat tego jak łatwo i dobrze jest coś zorganizować, zwłaszcza, że podobne zabawy juz się odbywały

Komentarze

Sposób wyświetlania komentarzy

Wybierz preferowany sposób wyświetlania komentarzy i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.
Obrazek użytkownika Yog
Yog
pt., 04/01/2013 - 07:29

cykliczne spotkania rebirth

Dodaj nowy komentarz

CAPTCHA
Udowodnij, że nie jesteś złym botem.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.