Zjednoczenie poznańskiego środowiska miłośników planszówek

Cześć, wiem, że tytuł może się wydać nieco pompatyczny, ale i idea, myślę, zacna mu przyświeca ;)
Co jakiś czas dowiaduję się, że Gramajda nie jest jedynym stowarzyszeniem, a Alibi jedynym miejscem w którym zagrać można w planszówki.
Niektórzy ogłaszają się u nas i współpracują (Strefa Singla, Mage.pl, gry u Zbawiciela, MDK nr 1), ale czasem zdarza mi się dowiedzieć o czymś kompletnie nowym.

Co sądzicie o idei ogłaszania również innych spotkań planszówkowych regularnie przez nas, albo namawianiu pozostałe środowiska, aby robiły to same?
Czyli np. dowiaduję się, że pub Cooliozum organizuje środy z grami planszowymi, więc od tego czasu dodaję regularnie ich spotkania, albo kontaktuję się z organizatorem i namawiam, by sam to robił.

Nasza strona mogła by się stać docelowo czymś na zasadzie "poznańskiej centrali spotkań", a takie działania sprzyjały by, jak sądzę, zjednoczeniu całego środowiska oraz zwiększeniu naszej indywidualnej wiedzy o tym, co dzieje się w mieście.

Komentarze

Sposób wyświetlania komentarzy

Wybierz preferowany sposób wyświetlania komentarzy i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.
Obrazek użytkownika Yog
Yog
Sun, 06/05/2012 - 14:21

Spotkania może, a także mógł zakładać zawsze każdy, a ludzie pewno po części tego nie robią, bo pewno nie wiedzą tak jak sugerujesz.
Myślę, że to dobrze jak by sie dowiedzieli.
Jedyne co, jak dojdzie do sytuacji, że każdego dnia będzie zaplanowanych tak duzo spotkań, że bedzie widać tylko na 3 najblizsze dni (kto wie, może kiedyś ;d) pewno będzie trzeba wymyśleć bardziej przejzysty system prezentacji

PS moze kiedys wymyślę co zrobić aby dyskusje bez postów bezproblemowo wyświetlały sie w bloczku ostatnich dyskusji.

Dodaj nowy komentarz

CAPTCHA
Udowodnij, że nie jesteś złym botem.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.